Kosmeceutyki

nutraceutyki
Choć uroda wypływa z wnętrza warto również zadbać o nią unikalnymi kosmetykami LARENS na bazie bioaktywnych peptydów kolagenu.
LARENS to nowoczesna i specjalistyczna marka kosmeceutyków, nakierowana na walkę ze starzeniem się i problemami skórnymi.
LARENS to regeneracja, odżywienie i pielęgnacja w jednym!
Kosmeceutyki Larens oprócz działania anty-starzeniowego, odpowiadają na potrzeby skóry alergicznej, problematycznej, zmagającej się z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą, a także zniszczonej przez niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych.
Bazą kosmeceutyków Larens jest  - źródło naturalnych peptydów kolagenu rybiego, określane jest mianem ,,przyszłości medycyny i kosmetologii" stanowiące receptę na młody, promienny, zdrowy, nienaruszony czasem wygląd.
Obecność ponad 70 substancji aktywnych w tym: bioaktywnego kolagenu, ektoiny, kwasu hialuronowego, aminokwasów, naturalnych witamin, ekstraktów, olei oraz wody NUTRIVI – efektywnie transportującej składniki aktywne w głąb skóry to całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, acz równie skuteczna alternatywa dla botoksu, ostrzykiwania i poczynań chirurgii estetycznej!