Diacom Solo-Freq-Personal-Medio

Diacom Solo Freq Personal Medio

Przenośne urządzenie do użytku domowego generuje częstotliwości zdrowych organów oraz przeciwdziała stanom patologicznym i chorobowym. Poprzez pracę urządzenia wzmacniamy układ immunologiczny, układ nerwowy, układ kostny, a co za tym idzie w szybkim czasie uzyskujemy poprawę zdrowia.
Diacom Solo Freq Personal Medio umożliwia usuwanie patogenów: drobnoustrojów, bakterii, wirusów, zwalczanie bólu oraz przeprowadzanie terapii Detox. Diacom Solo Freq Personal Medio działa tylko i wyłącznie na dany patogen, chorobę lub patologię na poziomie komórkowo-tkankowym, nie uszkadzając zdrowych komórek. Urządzenie wykorzystujemy również do stymulacji mięśni, bólów wszelakiego rodzaju jak również do wzmacniania z zewnątrz każdego organu, komórki, tkanki, mięśni jak i kości.
Urządzeniem ma wbudowany dotykowy ekran LCD, niewielkie rozmiary, jest łatwe w obsłudze, naładowane, może pracować do 7 godzin. Diacom Solo Freq Personal Medio zawiera ponad 1288 programów! Ma możliwość wprowadzania i przechowywania wprowadzonych nowych częstotliwości. Można także zapisać terapię, aby móc ją powtórzyć, gdy jest to konieczne.

Urządzenie szczególnie polecamy osobom, które z uwagi na odległość nie mogą skorzystać z oferty Gabinetu Ego Optima. Istnieje możliwość zakupu urządzenia lub uzyskania szczegółowych informacji w Gabinecie.

Zapraszamy do kontaktu!