Poznaj nasz zespół

mgr Mirosława Kubasiewicz-Antonów

SPECIALIZACJA

Master in Terapeutic Bioresonance Dyplomowany Naturopata Certyfikowany Diagnosta/Terapeuta Bicom Certyfikowany Diagnosta Diacom, HBS

O MNIE

Doświadczony diagnosta organizmu i ceniony naturoterapeuta. Dyplomowany NATUROPATA. MASTER in Therapeutic Bioresonance NLS. Przeszła szkolenia I – V stopnia w zakresie obsługi aparatu BICOM OPTIMA oraz szkolenia w zakresie diagnostyki przy wykorzystaniu kwantowego analizatora składu ciała (HBS). Uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach w zakresie diagnostyki przy wykorzystaniu aparatu Diacom Urmium i Davo. Specjalizuje się w diagnostyce organizmu oraz doborze skutecznych terapii naturalnych. Prowadzi wykłady prozdrowotne.


mgr Izabella Katarzyna Żeromska

SPECIALIZACJA

magister kultury fizycznej, specjalista fizjoterapii i odnowy biologicznej, certyfikowany diagnosta i terapeuta w dziedzinie Biorezonansu, konsultant i terapeuta Medycyny Chińskiej.


O MNIE

Ukończyła studia wyższe na wydziale Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Szczecinie w specjalności gimnastyki korekcyjnej z elementami rehabilitacji oraz studia podyplomowe w zakresie fizjoterapii i odnowy biologicznej. Była uczestniczką licznych kursów i warsztatów w dziedzinie zdrowia i Medycyny Chińskiej. W Monadith – Biomed s.c ukończyła I i II – gi etap szkolenia teoretycznego i praktycznego z zakresu obsługi aparatu BICOM OPTIMA, a także z zakresu BIORESONANCE NLS DIACOM. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentem, szczególnie w zakresie akupunktury, fizykoterapii i biorezonansu. W Ego Optima zajmuje się diagnostyką oraz przeprowadza terapie zdrowotne.

diacomkasia
diakomkasia2

dr Magdalena Wielopolska

SPECIALIZACJA

Ekspert promocji zdrowia, Doradca dietetyczny i suplementacyjny, Diagnosta biofizyczny organizmu,


O MNIE

Ukończyła Wydział Rybactwa Morskiego i Technologii Żywności na którym uzyskała stopień doktora. Wieloletni wykładowca akademicki i kierownik pracowni żywieniowej. Specjalizowała się we wpływie żywienia na organizm, produkcji żywności funkcjonalnej i suplementacji. Przedmiotem jej szczególnych zainteresowań były wielonienasycone kwasy omega3. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących dietoterapii i biofizycznych metod diagnostyki organizmu. W EgoOptima zajmuje się diagnostyką niedoborów komórkowych i obciążeń organizmu oraz naturalnymi metodami przywracania zdrowia. Prowadzi wykłady w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia.


mgr Jakub Kominko

SPECJALIZACJA

Fizjoterapia, Masaże, Akupunktura, Terapia pijawką lekarską.


O MNIE

Ukończył FIZJOTERAPIĘ na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Fizjoterapia to jego pasja, nieustannie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach. Człowieka traktuje holistycznie, terapie dobiera indywidualnie do pacjenta, tak by usunąć przyczynę dolegliwości. W praktyce oprócz pracy manualnej stosuje terapie narzędziowe (pinopresura/akupresura) oraz hirudoterapię. Specjalizuje się w manipulacji powięzi, mobilizacji stawowej, masażach terapeutycznych i rekreacyjnych, starosłowiańskim masażu brzucha.

Małgorzata Mikołajewska

SPECJALIZACJA

Zabiegi kosmetyczne, Masaże bańką chińską, kamieniami, tkanek głębokich Pedicure specjalistyczny, Flossing.


O MNIE

Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Szczecinie i Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia w Warszawie. Od wielu lat uczestniczy w różnych szkoleniach i sympozjach naukowych wykorzystując zdobyte wiadomości w swojej pracy. Do klienta podchodzi indywidualnie dobierając odpowiednie terapie. Specjalizuje się w: zabiegach liftingujące na twarz, pedicure specjalistycznym, masażach kamieniami, bańką chińską, tkanek głębokich i terapii punktów spustowych, flossing.